Automatické obchodovanie

1. Základy Automatického obchodovania (AOS)

Vedeli ste, že v dnešnej dobe tvoria viac ako 80% obchodov na trhu automatické obchodné systémy skrátene AOS? Teraz si možno hovoríte, že to nieje pre Vás keďže nieste programator alebo nemáte obrovský kapitál na zaplatenie si takejto firmy. Opak je však pravdou automatické obchodovanie nikdy nebolo jednoduchšie a dostupnejšie pre širokú verejnosť a preto by bola škoda toho nevyužiť a nezaradi’t do svojho portfólia.

2. Tvorba AOS

Určite už horíte nedočkavosťou dozvedieť sa ako to celé funguje. Chápem to a sám som nebol iný ale bez predchádzajúcich informácii by každá ďaľšia bola k ničomu. Teraz však všetko potrebné máte prejdené tak sa poďme pozrieť priamo na stavbu ako to celé prebieha.

3. Robustnosť a Optimalizácia

Vytvoriť stratégiu je jedna vec no či obstojí na trhu pri rôznych nečakaných situáciach je vec druhá preto je potrebné previesť sériu testov a vystaviť vaše stratégie rôznym skúškam s ktorými budu zápasiť na reálnom trhu. Ako sa hovorí ťažko na cvičisku ľahko na bojiskú naštastie pre nás ťažkú prácu spraví počítač takže si spravte šálok kávy a poďme nato.

4. Spustenie AOS

Po tom čo stratégie vzniky a prešli testom sú takmer úplne pripravené do „terénu“ treba však zistiť či prežijú aj v podmienkach mimo simuálciu. Ak áno nasadíme ich a celý proces tvorby zautomatizujeme aby sa naše nové AOS systémy mohli tvoriť aj kďe mi budeme  spať. Ale pozor netreba zaspať na vavrínoch nás ta skutočná práca eštelen čaká.

Ako ďalej ?

Pozrime sa ako vyťažiť z AOS maximum a vybudovať si pravidelný príjem

Gratulujeme !

Ste na konci našej akadémie. Veríme, že Vás AOS oslovil rovnako ako nás a vnímate ho ako obrovskú príleźitosť získať väčšiu časovú slobodu a flexibilitu vďaka jednoduchému intuitívnemu softwaru a prenechania časti svojich obchodov na počítač, ktorý narozdiel od ľudí nepotrebuje oddych, nerobí chyby, eliminue tým ľudský faktor a nepremešká žiadny obchod. Samozrejme nič nieje zadarmo a bez práce a nato aby Váš AOS fungoval ako má a prinášal pravidelný zisk je potreba mu venovať čas. V akadémii sme si ukázali ako je toto všetko možné a teraz je iba na Vás či sa rozhodnete vyťažiťs AOSu maximum ak máte záujem sa vybrať touto cestou v poslednom videu sme Vám ukázali aké sú možnosti rozhodnutie je už na Vás