Literatúra - Investície

Naučte se investovat

Chcete byť finančne nezávislí? Naučte sa investovať. Sprievodcom vám bude táto publikácia.

Autor vás povedie tak, že sa naučíte rozlišovať medzi investíciami a špekuláciami, naučíte sa správne chápať riziko, odhadovať vnútornú hodnotu akcie, rozlišovať medzi investičnými stratégiami.

Inteligentní investor

V knihe najvýznamnejšieho investičného poradcu 20. storočia / Warren E. Buffett ju označil ako „zďaleka najlepší knihu o investovaní, ktorá kedy bola napísaná“ / sa dozviete od najzasvetenejšieho „guru investovania“, ako sa ako investor, maklér alebo investičný poradca vyhnete závažným chybám a aké dlhodobo úspešné stratégie pri investovaní uplatniť.

Akciové investice

Investování je jednoduché, ale ne snadné. Tato kniha, která obsahuje řadu konkrétních příkladů z autorovy více než dvacetileté investiční kariéry, vám ho pomůže zvládnout.
Investování do akcií je založeno na jednoduchých myšlenkách. Autor s nimi čtenáře seznamuje a vysvětluje, jak je aplikovat v praxi.

Základné pravidlá Warrena Buffetta

Warrena Buffetta, v súčasnosť druhého najbohatšieho muža na svete, netreba nijako osobitne predstavovať. Kniha, ktore držíte v rukách, Preto nie je životopisom, ale kľúčom k jeho nesmiernemu úspechu.Investování do akcií je založeno na jednoduchých myšlenkách. Autor s nimi čtenáře seznamuje a vysvětluje, jak je aplikovat v praxi.