Nicolas Rist zakladateľ BeOnline.sk


Mojim cieľom je ukázať Vám ako sa v dnešnom digitálnom svete dá jednoducho a efektívne zarábať prostredníctvom internetu. V BeOnline zdielam moje skúsenosti, poznatky a nápady ako naštartovať alebo zlepšiť svoje online podnikanie ako maximalizovať zisky, znížiť náklady, akým chybám a nástrahám internetu sa vyhnúť.

Marek Krajčovič spoluzakladateľ BeOnline.sk


Správny marketing je zárukou úspechu, v BeOnline vás naučíme ako správne a efektívne robiť marketing . Podelíme sa s vami o naše dlhoročné skúsenosti ktoré sme nadobudli. Krok po kroku vám vysvetlíme ako vybudovať online biznis od 0 a vyhnúť sa častím chybám.

Čo tu nájdem ?

V BeOnline Vás prevedieme svetom online podnikania, ukážeme Vám ako jednoducho zarobiť na internete či už prostredníctvom vlastného E-shopu, Blogu, Instagramu a alebo iného média. Taktiež Vás naučíme ako robiť správne a efektívne marketing a predaj bez zbytočných chýb a omylov, ktoré by Vás stáli nemalé peniaze. Samozrejme keďže podnikanie nieje len o práci ako takej ale i o práci človeka samého na sebe prinesieme Vám obsah vďaka, ktorému môžete rozvíjať seba ako jednotlivca získate tak iný pohľad na veci či už v oblasti biznisu alebo súkromného života.

  • Nakopnete svoje podnikanie
  • Zvýšite svoj príjem
  • Množstvo užitočných rád v oblasti marketingu,sebarozvoja a podnikania
  • Ako vybudovať značku, ktorú si ludia zamilujú
  • Konzultácie